(VIDEO) Kataro poražen od ekipe Bajo Pivljanin

U 29. kolu Prve crnogorske futsal lige Bajo Pivljanin je u dvorani Sportskog centra savladao Kataro 3:0.

Očekivana pobjeda Baja Pivljanina. Uvodni minuti meča poslužili su za odmjeravanje protivnika, a pravih prilika za gol nije bilo. Prvu ozbiljniju šansu u 5. minutu imao je Kataro preko Spasojevića, dok je na drugoj strani domaćin mogao do vođstva da su Durutović i Vuković bili precizniji. Na prvi pogodak čekalo se sve do 16. minuta kada je Bošković pogodio sopstvenu mrežu, 1-0 za Bajo Pivljanin. Pokušala je ekipa iz Plužina sa igračem umjesto golmana da uveća prednost do poluvremena, međutim, rezultat se nije mijenjao.

U drugom dijelu viđena je velika borba i mnogo jakih duela. Nije bilo previše atraktivnih poteza, sve dok Kataro nije počeo da igra sa pet igrača u polju od 30. minuta. Tada su počele da sijevaju prilike na obje strane, a Bajo Pivljanin je taj koji je postigao još jedan gol i duplirao prednost preko Darka Ćalasana. Do kraja meča mreža gostujućeg tima zatresla se još jednom, Nikolić je bio strijelac, pa je konačan rezultat bio 3-0.

Bajo Pivljanin trenutno zauzima prvu poziciju na tabeli sa tri boda više od Titograda, ali ima i dvije utakmice više.