(VIDEO) Onogošt savladao Gorštak

Laka i ubjedljiva pobjeda domaće ekipe.

Jasno je bilo već na startu da je Onogošt mnogo kvalitetniji sastav jer je već u drugom minutu poveo preko Durutovića. Nastavio je domaćin sa silovitim napadima, dok je protivnik bio u podređenom položaju. Do 10. minuta Onogošt je imao prednost 4:0, pa je već tada riješeno pitanje pobjednika ako se uopšte i postavljalo. Do poluvremena domaći tim još dva puta je zatresao mrežu rivala, pa je rezultat na pauzi bio 6:0.

U drugom dijelu samo što se krenulo sa centra Bečanović postiže sedmi gol za Onogošt. Iako je vođstvo bilo visoko, domaćin nije odustajao od svoje igre tako što je konstantno vršio pritisak na odbranu Gorštaka. Vrlo brzo na semaforu je stajalo 9:0, a do kraja meča Onogošt je postigao još tri gola za konačnih 12:0.

Ovim duelom Onogošt je završio regularni dio sezone i trenutno zauzima treću poziciju na tabeli sa 65 osvojenih bodova, jednim više od Ulcinja koji ima utakmicu manje.