Remi Sutjeske i Budućnosti pod Goricom

Fudbaleri Budućnosti i Sutjeske igrali su večeras u Podgorici neriješeno 2:2, u derbiju kola 32. Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige (MPCFL).

Sutjeska je pod Goricom povela golom Đorđa Šaletića u 1. minutu. Poravnao je Đorđe Despotović u 6, a rezervista Ivan Bojović donio preokret u 80. minutu.

Konačan rezultat postavio je Vasko Kalezić u 90. minutu.

Pobjede u ovom kolu ostvarili su Petrovac i Mladost, dok je duel Arsenala i Jedinstva završen bez pogotka.

Petrovac je pred svojim navijačima savladao Jezero 2:1, golovima Slobodana Babića u 20. i 78. minutu. Jezero je do pogotka došlo autogolom Danila Pešukića u 68. minutu.

Pobjedninika nije bilo ni u duelu Jedinstva i Arsenala, koji su Bijelom Polju igrali 1:1. Gosti je u vođstvo doveo Marko Merdović u 31. minutu. Konačan rezultat postavio je Žarko Korać u petom minutu sudijske nadoknade.

U derbiju začelja, Mladost je na DG areni savladala Rudar 1:0 Odlučujući pogodak postigao je Aleksa Maraš u 50. minutu iz jedanaesterca.

U posljednjem meču ovog kola, Mornar i Dečić nakon prvpog poluvremena igraju 1:1