Titograd lako stigao do trijumfa nad Onogoštom

Aktuelni šampion Crne Gore u futsalu, ekipa Titograda, pobjedom je otvorila polufinalnu seriju plej-ofa protiv Onogošt Elit-lesa.

Izabranici trenera Zorana Milaševića pobijedili su večeras u dvorani „Verde“ Nikšićane sa 4:1 i tako napravili veliki korak ka plasmanu u finale.

Posao oko trijumfa, ekipa Titograda je završila u prvom poluvremenu, kada su mrežu rivala tresli tri puta.

Aleksandar Obradović je u 10. minutu doveo domaćina u vođstvo, šest minuta kasnije Goran Delić je duplirao prednost, a na 3:0 je u 20. minutu povisio Marko Spasojević.

Uspjeli su gosti početkom drugog dijela da smanje prednost preko Lazara Kostića, ali je to bilo sve što su učinili. U poslednjim minutama meča Aleka Bečanović je pogodio sosptevnu mrežu i postavio konačnih 4:1.