(VIDEO) Remi Sutjeske i Dečića

Nakon početnog ispitavanja snaga, Dečić je prvi zaprijetio u 5 minutu, glavom je pokušao Milić, ali je lopta otišla preko gola. Igrao se 14. minut kada su gosti ponovo bili u dobroj situaciji, pas u peterac uputio je Drešaj, međutim, nije bilo nikog da ugrozi Giljena. Nedugo zatim velika greška Babića i umalo kazna, ali je Rudović sjajno zatvorio Nonata u posljednjem trenutku. Još jedna nespretna intervencija odbrane Sutjeske desila se u 44. minutu, jedanaesterac je skrivio Ðinović, a precizan je bio Draško Božović. Rezultatom 0-1 okončan je prvi dio meča, a od domaćih fudbalera gotovo da nijesmo vidjeli ništa.

Sutjeska je u 53. minutu prvi put zaprijetila, nakon kontranapada šutirao je Boričić, ali to je bio lak plijen za golmana Nikića. Deset minuta kasnije domaći tim stiže do izjednačenja. Nakon nekoliko odigranih duplih pasova Matanović je sjajno pogodio gornji desni ugao golmana Dečića. Sutjeska je preuzela terensku inicijativu, ali obje ekipe do kraja meča nijesu imale ozbiljnijih pokušaja, pa je konačan rezultat bio 1:1.

Nakon ovog kola Sutjeska zauzima 4. mjesto na tabeli sa 24 osvojena boda.