(VIDEO) Zaslužen trijumf Trebjese u derbiju Druge lige

Počelo je izjednačeno, nakon 5 minuta bilo je  2:2, međutim, domaća ekipa se brzo odlijepila na 6:3, a potom i na 9:3. Do odlaska na odmor tim Miloša Perovića uspio je da održi stečenu razliku, koja bi možda bila i veća da nije bilo nekih diskutabilnih sudijskih odluka. Sve u svemu, tvrdo poluvrijeme, sa ne previše golova 15:11.

Izjednačena igra viđena je i u uvodnim minutima drugog dijela. Izgledalo je u određenim trenucima da Budućnost 3 može da uhvati priključak, ali bi uvijek Trebjesa dodala gas i pobjegla na sigurnu razliku. Najbolje to ilustruje situacija desetak minuta prije kraja.Gostujuća ekipa je uspjela da smanji na 22:20, međutim, dva brza gola Anđeline Orbović riješila su praktično pitanje pobjednika. Konačan rezultat bio je 27:24.

Trebjesu su do pobjede vodile Orbović sa 9 i Gezović sa 7 golova. U ekipi Budućnost 3 Knežević i Jovanović imale su po 4 pogotka.