(VIDEO) Trebjesa Bemax ubjedljiva protiv Komova

Trebjesa Bemax još jednom je potvrdila sjajnu formu. Domaćin je u prvih desetak minuta imao nekoliko isključenja, ali je i pored toga vodio 5:3. Ekipa Miloša Perovića preuzela je kontrolu i sve više uvećavala prednost, a veoma brzo na semaforu je stajalo 8:3. Do poluvremena ,,medvjedice“ su do vrha napunile mrežu gostujućeg tima. Najviše zahvaljujući Kokotović i Gezović rezultat nakon prvih 30. minuta bio je 19:6.

Kao što se očekivalo i drugi dio meča protekao je u znaku domaćeg tima. Iz minuta u minut vođstvo Trebjese bilo je sve veće, dok odgovora sa druge strane nije ni bilo. Na kraju ubjedljivih 42:21 u korist domaćih rukometašica.

Trebjesa ubjedljivo zauzima lidersku poziciju na tabeli sa 13 pobjeda i samo jednim remijem, a od naredne sezone gledaćemo je u prvoligaškom karavanu.