(VIDEO) Titogradu pripao derbi

Na početku meča nije bilo golova, ali je bilo prilika. Obje ekipe mogle su do vođstva, igrači su pokušavali iz izglednih pozicija, međutim, golmani su bili na visini zadatka. Igrao se 13. minut kada je Titograd poveo. Grešku Perovića ispred svog gola iskoristio je Obradović koji je matirao nemoćnog Ćalasana. Aktuelni šampion nastavio je sa visokim presingom, dok je domaćin opasno prijetio iz kontranapada. U 17. minutu Cimbaljević je udvostručio prednost Titograda, a rezultatom 2-0 završeno je prvo poluvrijeme.

Nije dugo trebalo gostujućem timu da dođe do trećeg gola nakon što je Adžić sjajno iskoristio prekid. Onogošt je pokušavao, imao nekoliko izvanrednih prilika, ali bi se uvijek ispriječio sjajni Sekulić. Ipak, u 30. minutu Onogošt dolazi do zasluženog gola koji je postigao Bečanović iz penala. Domaćin se odlučio na igru bez golmana, a to se nije isplatilo jer je Titograd postigao još dva pogotka i na kraju slavio sa 5:1.

Nakon ovog poraza Onogošt je pao na treću poziciju na tabeli sa 26 osvojenih bodova.