(VIDEO) Rukometašice Nikšića poražene od Tivta

U 4. kolu Prve lige za rukometašice Nikšić je na svom terenu poražen od Tivta 46:21.

Tivat je očekivano bolje krenuo i brzo stekao tri gola viška, a podmlađeni sastav Božidara Ðukanovića nije imao pravi odgovor. Kako je vrijeme odmicalo tako je i prednost nastavila da raste, pa je u 15. minutu na semaforu stajalo 10:3 u korist gostujućeg tima. Ni tajm aut Ðukanovića nije pomogao jer su rukometašice Tivta već na poluvremenu praktično riješile utakmicu 25:12.

Drugi dio meča bio je formalnost. Domaćin nije imao snage da pruži dostojan otpor, pa je Tivat, nošen upravo bivšim igačicama Nikšića, upisao ubjedljivu pobjedu 46:21.

Najefikasnija igračica bila je Ivanović iz Tivta koja je postigla 15 pogodaka, dok je Laketića sa druge strane dodala 5.