(VIDEO) Poraz rukometaša Sutjeske od Budvanske rivijere

U 5. kolu Prve lige za rukometaše, Sutjeska – Budvanska Rivijera 25:30.

Jedan od glavnih favorita za osvajanje bez većih problema izašao je na kraj sa Sutjeskom. Budvanska Rivijera krenula je silovito i sa 3:0 nagovjestila u kom pravcu će ići duel. Sutjeska je uzvratila istom mjerom i poravnala rezultat, ali su Budvani serijom 7:1 u 20. minutu otišli na 10:4. Do kraja poluvremena Sutjeska je istopila zaostatak na četiri gola, a mogla je i više da sjajni golman Pešić nije skinuo čak četiri sedmerca.

Nastavila je Sutjeska da pritiska favorizovanog protivnika koji dugo nije uspjevao da prelomi utakmicu, ali je i dalje držao pristojno odstojanje. U posljednjih desetak minuta iskustvo gostujućeg tima došlo je do izražaja, pa je duel okončan bez većih uzbuđenja 25:30.

Najefikasniji igrač na utakmici bio je Peruničić iz  Budvanske Rivijere koji je postigao 10 golova, dok se u redovima Sutjeske istakao Lončar sa 7.