(VIDEO) Onogošt poražen od ekipe Bajo Pivljanin

U 24. kolu Prve crnogorske futsal lige Onogošt je na svom terenu poražen od ekipe Bajo Pivljanin 4:1.

Derbi je opravdao očekivanja, a po svemu viđenom zaslužena pobjeda gostujućeg tima. Na samom početku meča Onogošt je silovito krenuo ka golu protivnika, a u 6. minutu zasluženo vođstvo domaćinu donio je Miloš Koprivica. Već u sledećem napadu uzvratio je Bajo Pivljanin, prva prilika nakon prekida i poravnanje preko Davidovića. Postignuti gol ohrabrio je goste koji su se polako oslobodili pritiska i počeli sve više da prijete. Nedugo zatim uslijedio je potpuni preokret. Pravu majstoriju izveo je Vuković koji je lob udarcem savladao nemoćnog golmana Onogošta. Tim iz Plužina preuzeo je kontrolu, ređale su se šanse ispred gola domaćina prije nego što je Novica Ćalasan uvećao na 3:1. Mogao je Onogošt da smanji zaostatak da je Puletić pogodio iz penala, ali se rezultat do poluvremena nije mijenjao.

U drugom dijelu meča viđena je potpuno drugačija slika, bez puno pravih prilika i sa mnogo grubih startova. Onogošt je imao posjed, dok je Bajo Pivljanin opasno prijetio iz kontranapada. Takva igra se isplatila gostima koji su drugim golom Vukovića otišli na 4:1. Na 5. minuta do kraja domaćin je probao sa igračem umjesto golmana, ali je rezultat ostao isti.

Nakon ovog kola Onogošt se nalazi na četvrtoj poziciji na tabeli sa 45 osvojenih bodova.