(VIDEO) Odbojka: Tempo poražen od Budućnosti

U prilično zanimljivom i neizvjesnom meču Tempo nije uspio da dođe do druge ovosezonske pobjede.

Prvi set počeo je u izjednačenom tonu da bi potom domaća ekipa pojačala ritam, došla do nešto osjetnije prednosti. Potom je dopustila Budućnosti da izjednači na 24:24, da bi na kraju vezala 2 poena i dobila set. Idući je imao sličan scenario ali su uloge bile obrnute, pa je ovoga puta bilo 20:25. Tempo je napravio previše grešaka i nije mogao u finišu, uprkos na momente dobroj igri, da nadoknadi propušteno.

Grešaka je kod domaćina bilo i u trećem setu. Nakon odličnog početka izgledalo ja da će biti drukčije ali uslijedio je period u kojem je malo šta polazilo za rukom timu Nebojše Vulanovića, što je rival znao da iskoristi i dođe do novog seta. Ipak,Tempo nije klonuo duhom, uspio je da dođe do idućeg seta, istina, ponovo uz dosta oscilacija u igri. Nažalost, nije bilo snage da se u tajbrejku dođe do trijumfa.

Na kraju, kažimo još jednom, u 6. kolu 1. lige za odbojkašice Tempo je u dvorani Sportskog centra poražen od ekipe Budućnosti 3:2 u setovima.