(VIDEO) Novi poraz mladih rukometaša Sutjeske

Novi poraz mladih rukometaša Sutjeske. Na početku meča obje ekipe bile su šuterski raspoložene, a nakon desetak minuta viđeno je 14 golova, po 7 na obje strane. Od tog trenutka Partizan je polako počeo da preuzima kontrolu i te tako pravi mini seriju 3-0, dok su domaći rukometaši usporili uz dosta grešaka. Uzvratila je Sutjeska i prišla na gol zaostatka, ali su tivćani sjajno odigrali do poluvremena i poveli 17:12.

Domaćin je bolje krenuo u nastavku, ali to je bilo kratkog daha. Na svaki nalet Sutjeske, Partizan je imao spreman odgovor i držao pristojnu razliku. U 50. minutu gosti su imali vođstvo 26:20, a onda je uz nešto opušteniju igru Sutjeska uspjela da priđe na minus 2. Međutim, snage za više od toga nije bilo pa je Partizan slavio 29:26.

Nakon ovog kola Sutjeska je ostala na osmoj poziciji na tabeli sa osam ovojenih bodova.