(VIDEO) Nikšić poražen od ekipe Onogošta

Publika je imala priliku da gleda sjajan duel između gradskih rivala. Na početku meča nije bilo golova, ali je bilo prilika. Po dvije izgledne šanse na obje strane, prije nego li je Milovan Drašković doveo Onogošt u vođstvo u 5. minutu. Nije se dugo čekalo na novi gol, Mijušković je izašao jedan na jedan sa Despotovićem i pogodio donji lijevi ugao za 2-0. Igra se rasplamsala u tim trenucima, Nikšić je krenuo naprijed, a to se isplatilo na 2 minuta do kraja prvog dijela kada je Barović preciznim udarcem nakon sjajne akcije smanjio na 2-1.

Početak drugog poluvremena pripao je Onogoštu koji je preuzeo terensku inicijativu, a vrlo brzo stigao i do 3:1 autogolom Barovića. Trgnuo se Nikšić iz letargije i odgovorio preko Čolovića koji je unio novu neizvjesnost. Ipak, nije dozvolio Onogošt potpuni povratak u meč protivniku, pa je golovima Puletića i Peroševića otišao na 5-2. Nikšić je bio u nokdaunu, a do kraja meča formalni domaćin upisao se još dva puta, Srđan Drašković i Puletić postavili su konačan rezultat – 7:2.

Nakon ovog kola gradski rivali imaju po 7 osvojenih bodova, s tim što Onogošt ima i utakmicu manje.