(VIDEO) Levalea savladala ekipu „Nikšića“

Trener Levalee Dragan Đurđevac u posljednjem kolu pružio je priliku igračicama koje su imale manju minutažu tokom sezone. Iako u kombinovanom sastavu, kanarinke nijesu imale većih problema da dođu do pobjede. U prvih desetak minuta Levalea je imala vođstvo 8:2 i jasno stavila do znanja da je veliki favorit protiv Nikšića. Prednost je nastavila da raste, a u 27. minutu prvi put je bila dvocifrena 22:12. Do poluvremena obje ekipe postigle su po gol, pa je rezultat na pauzi bio 23:13.

U drugom dijelu ništa novo. Levalea je kontrolisala dešavanja na terenu i do vrha napunila mrežu Nikšića, koji nije imao snage za nešto ozbiljnije. Na kraju ubjedljivih 47:24 u korist Levalee.

Levalea je sezonu završila na četvrtoj poziciji na tabeli sa 25 osvojenih bodova, dok će se Nikšić preseliti u niži rang ukoliko ne dođe do proširenja Prve lige.