(VIDEO) Ekipa „Nikšića“ poražena od „Baja Pivljanina“

Ekipa iz Plužina nastavlja sa sjajnim rezultatima. Nikšić je bio opasniji u uvodnim minutima meča, ali je Bajo Pivljanin taj koji je prvi poveo. Nakon sjajne kontre precizan je bio Novica Ćalasan u 5. minutu. Nikšić, koji je ovaj duel igrao kao gost, pokušao je visokim presingom da dođe do posjeda, ali bez previše uspjeha. Umjesto toga, Bajo Pivljanin je smirenom igrom i iz još jedne kontre duplirao prednost, a opet je strijelac bio Ćalasan. Nikšić je nedugo zatim smanjio zaostatak preko Ćorića, da bi do kraja poluvremena Bajo Pivljanin postigao još tri gola i uvećao na 5:1.

Nikšić je pritiskao u drugom dijelu, a takva igra isplatila se u 26. minutu kada je Bošković pogodio za 5:2. Nastavio je Nikšić sa ofanzivom, imao par izglednih prilika, međutim sjajan na golu bio je Krunić. I kako to obično bude uslijedila je kazna kada je Ćalasan svojim trećim golom povisio na 6:2. Od tog trenutka Nikšić je pokušao sa igračem umjesto golmana i sa dva brza gola smanjio na 6:4 na 5. minuta do kraja utakmice. Ipak, snage za više od toga nije bilo, a konačnih 7:4 postavio je Šušić u posljednjim trenucima meča.

Nakon ovog kola Nikšić zauzima devetu poziciju na tabeli sa 34 osvojena boda.