Ubjedljiv poraz Lovćena za kraj EHF Evropske lige

Rukometaši Lovćena doživjeli su ubjedljiv poraz na gostovanju Flensburgu u posljednjem kolu EHF Evropske lige – 42:19.

Crnogorski šampion tako je drugo po rangu evropsko klupsko takmičenje završio sa svih šest poraza.

Domaćin je večeras u “Flens Areni” od prvog minuta bio dominantan. Silovito su krenuli rukometaši Flensburga, poveli su sa 10:1, dok su do poluvremena uvećali razliku na 24:8.

Nastavak meča donio nam je rutinsko odrađivanje posla njemačke ekipe koja je učinila pobjedu ubjedljivom.

Najefikasniji u redovima domaće ekipa bio je Pedersen sa 13 golova.

Kod Lovćena je najefikasniji bio Petričević sa šest pogodaka.

Svađa Miloševića i Borozana

Već na početku večerašnjeg meča došlo je do svađe trenera Pera Miloševića i igrača Vuka Borozana.

Na 3:0 za njemački tim Milošević je zvao tajm aut gdje je i nastala sveđa, ali i gdje su pale teške rječi na relaciji njega i Borozana, pa se bek cetinjskog tima više nije vraćao u igru.