(VIDEO) Sutjeska ubjedljiva protiv Lovćena

Košarkaši Sutjeske nastavili su sa sjajnim partijama u domaćem prvenstvu.

Plavo-bijeli su dobro otvorili utakmicu i poveli 8:3, te tako nagovjestili kako će se meč odvijati. Prednost je nastavila da raste, dok pravog odgovora sa druge strane nije bilo, pa je nakon prve dionice rezultat bio 24:12.

Nikšićani su na startu druge četvrtine stekli 17 poena viška, ali je Lovćen konsolidovao redove i uzvratio, pa nije dozvolio da se Sutjeska odlijepi još više. Na poluvremenu 41:27 u korist domaće ekipe.

Cetinjani serijom 8:0 otvaraju treći period i tope zaostatak na minus šest. Sutjeska je odgovorila i još jednom imala dvocifrenu prednost, međutim, Lovćen je dobrom igrom uspio da uoči posljednjih deset minuta ima aktivan rezultat 54:50.

Ipak, to je bilo sve od gostujućeg tima. Sutjeska je furiozno odigrala ostatak meča i na kraju stigla da slavi ubjedljivo 84:64.

U domaćem timu istakao se Vujović sa 14 poena, na drugoj strani 20 koševa Žugića.