Partizan nadigrao Cedevita Olimpiju

Košarkaši Partizana pobijedili su večeras u Beogradu kao domaćini Cedevita Olimpiju sa 110:102, u meču 21. kola regionalne ABA lige.

Partizan je u prvom poluvremenu postigao 70 poena, i tako oborio rekord ABA lige po broju poena jedne ekipe u prvom poluvremenu.

Crno-bijele je do pobjede predvodio Danilo Anđušić sa 23 poena, a pratili su ga Aleksa Avramović sa 17, Bruno Kaboklo sa 15, Kevin Panter sa 13 i Mateuš Pnjitka sa 11 poena.

Kod Cedevita Olimpije bolji od ostalih bili su Zoran Dragić sa 22 i Dvej Stjuart sa 18 poena.

Partizan je drugi na tabeli sa 15 pobjeda i šest poraza, a Cedevita Olimpija je četvrta sa 14 pobjeda i sedam poraza.

U narednom kolu, Partizan će gostovati Borcu, dok će Cedevita Olimpija dočekati Budućnost.