Budućnost slavila u Pljevljima

Fudbaleri Budućnosti savladali su Rudar u Pljevljima ubjedljivim rezultatom 0: 4 u okviru trećeg kola prve crnogorske lige.

Budućnost je bolje otvorila meč i povela golom mladog Vasilija Adžića nakon loše intervencije golmana Rudara.

Prednost Budućnosti duplirao je Miloš Brnović koji je preciznim šutem savladao golmana i odbranu Rudara.

Na početku drugog poluvremena igrači Budućnosti imali su dvije dobre šanse koje nisu realizovali u pogodak.

Najbolju šansu igrači Rudara imali su u 53. minutu kada je Knežević pogodio stativu.

Treći pogodak za Budućnost postiže Petar Grbić u 60. minutu nakon odličnog duplog pasa koji je odigrao sa Vukotićem.

Nakon nesporazuma odbrambenih igrača Rudara Grbić postiže drugi pogodak u 66. minutu i postavlja konačan rezultat utakmice.