(VIDEO) Bez pobjednika u duelu Sutjeske i Arsenala

U poslednjem meču današnjeg programa 21. kola „Meridianbet“, Sutjeska i Arsenal su na stadionu kraj Bistrice odigrali neriješeno 1:1.

Nikšićani su poveli u 55. minutu evrogolom Veljka Batrovića – ofanzivac Sutjeske je sa 17-18 metara pogodio desni gornji ugao gola gostiju. Izjednačenje i bod Tivćanima donio je Darko Nikač četiri minuta prije kraja. Iskusni napadač, koji je svega dvadesetak sekundi prije toga ušao na teren, odlično je reagovao na nabacivanje Hulijana Montenegra i loptu glavom na efektan način poslao iza leđa golmana Giljena.

Tabela: Budućnost 40, Dečić AdmiralBet 38, Mornar 33, Sutjeska Meridianbet 29, Jezero 29, Petrovac 25, Arsenal 25, Jedinstvo Franca 21, Rudar 18, OFK Mladost Lob.bet 17.