Djelovi nikšićke opštine sjutra bez struje

Zbog planiranih radova na mreži iz CEDIS-a su kazali da će u utorak, 07. maja, bez napajanja električnom energijom na teritoriji opštine  Nikšić biti:

-u terminu od 8 do 15 sati: Kuside, Stari Dvori, Dio Vilusa, Zaborje, Bukovik.

-u terminu od 09 do 17 sati: Dabovići, Povija, Ostrog, Norin, Kunak, Stubički kraj, Jovan Do.

U nastavku pročitajte u kojim će gradovima Crne Gore zbog radova na mreži sjutra biti isključenja struje:

Podgorica           

– u terminu od 9 do 17 sati: Raći, Ubalac, Momče, Kržanja, Ptikalj, Lokve, Brezovice, Stravče i Kastrat

– u terminu od 8 do 15 sati: Gornja Vrbica, Bezjovo, Dio Momišića – dio ul. Vladike Danila, Pariske komune, VII omladinske brigade i Serdara Jola Piletića, dio Doljana – Mosorska ulica i dio ulica: Pohorske, Orjenske, Balkanske, Lovćenske i Savske, Golužba-ul Vladike Ruvina II Boljevića, dio Zabjela – ul. Vojislavljevića, dio ul. Đura Jakšića, Ksenije Cicvarić, Romanovih, Princeze Ksenije i Janka Đonovića, Ulica Partizanski Put, Ulica Veliše Popovića, dio ulice Kapetana, Đura DraškovićaUprava za imovinu i Hidrometerološki zavod i naselje oko njih.

-u terminu od 8: 30 do 13 sati: dio ulice Iva Vizina.

Podgorca/Tuzi   

-u terminu od 9 do 17 sati: Akšabanovići, Vulevići, Gornji i Donji Milješ, Tuški Rogami, Krševo, Gureč, Kuće Rakića, naselje oko groblja, dio Kakaricke gore, Omerbožovići, Dinoša, Planinica, Ljuljanovići, Stanaj Adžaj, Trgaja, dio oko Cijevne, Pikalje, Prifte i Selište.

Danilovgrad       

-u terminu od 9 do 17 sati: Glava Zete i Dobro Polje.

-u terminu od 7 do 19 sati: Ždrebaonik, Ministarstvo odbrane (Taraš), Vučica, Počijevka, Kruščica, Sige, Ljututuk, Jama Žarića, Klanica, Farma koka, Šabov Krug, Donje Selo, Gorica, Međice, Luke, Jelenak, Kula Lakića, Potkraj Šaranovića, Slatina, Dolovi Kovački (kratkotrajna isključenja), Poljica, Ivanj Uba, Topolovo, Borov Do, Jablan, Bzo i Studeno.

– terminu od 8 do 15 sati: dio Suka, dio Grba, dio Komunice, Dobro Polje.

Cetinje

-u treminu od 09 do 15 sati: Njeguši i Žanjev Do.

– u treminu od    09 do 16 sati: Oćevići, Začir, Dubova, Ceklin, Strugari, Dobrsko Selo, Ulići, Bokovo, Markov Do, Kosijeri, Đinovići, Štitari, Orašani, Mikulići i Tomići      .

Nikšić

-u terminu od 8 do 15 sati: Kuside, Stari Dvori, Dio Vilusa, Zaborje, Bukovik.

-u terminu od 09 do 17 sati: Dabovići, Povija, Ostrog, Norin, Kunak, Stubički kraj, Jovan Do .

Plužine

-u terminu od 08 do 15 sati: Duba .

Herceg Novi      

-u terminu od 08 do 15 sati: Presjeka, dio potrošača oko Idea marketa u naselju Crveni krst.

Kotor

-u terminu od 10 do 14 sati: kompletan konzum Risna i Perasta, Vitoglav, Lipci, Strp, Dragalj, Jelov Do, Knežlaz, Ledenice, Malov do, Unijerina, Zvečava .

Pljevlja

-u terminu od     9: 00 do 17 sati: Uremovići, Gornje Selo, Crnobori, Javorak, Ograđenica.

Šavnik

-u temrninu od 9: 00 do 17 sati: Bijela.

Mojkovac

-u terminu od 09 do 15 sati: Mrdo, Ćetkovići, Kovijanići, Podbišće, Mini-Klanica, Pejovići, Feratovo polje, Gacka, Štitarica, Baza, Kraljevo kolo, Biogradsko jezero, Podbišće, Dobrilovina, Donja Štitarica, Selišta.

Kolašin

-u terminu od 8 do 16 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Rečine, Lokve, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekići, Sunga, Lug Vukićevića, Suva Gora, Vranještica, Jasenova, Ocka gora, Međuriječje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Bogutov do, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Smolice, RDC, Vlahovići, Andrijevo, Jasenov do, Gornja Rovca, Višnje, Velje Duboko, Trmanje.

-u terminu od    8 do 15 sati: Smrčje, Izlasci.

Bijelo Polje        

-u terminu od 08 do 14 sati: Vrbe.

-u terminu od 09 do 16 sati: Vrh, Rasovo, Sutivan, Bioča, Ostrelj, Gubavač, Strojtanica.

-u terminu od 09 do 17 sati: Čokrlije.

Ulcinj   

– u terminu od 8 do 15 sati: O.Š. “Maršal Tito”, S.M.Š “Bratstvo Jedinstvo”, dio naselja Meraja, zgrada kod marketa “Sars” dio naselja Kolomza, Pistula, Repetitor Možura.

Berane

-u terminu od 8: 30 do 14: 30 sati: Budimlja, Mašte i dio sela Goražde Zaostro, Crljevine, Skakavac, Lukavica, Štitari, Bubanje, Rujišta, Izbjeglička naselje Rudeš i dio naseljaTaluma.

Andrijevica

-u terminu od 8: 30 do 14: 30 Dio sela Tršnjevo, dio sela Prisoja.

Petnjica

-u terminu od 8: 30 do 14: 30 sati: Petnjica, Godočelje, Lagatori, Đuđ, Murovac, Javorovo, Radmanci, Lješnica, Tucanje, Orahovo, Vrševo, Bor, Savin Bor, Ponor, Dobrodole, Vrsaljke, Dašča Rijeka i Kruščica, selo Godočelje.

Gusinje

-u terminu od 8: 30 do 14: 30 sati: Dosuđe, Kruševo, Izbjeglička naselja, Vusanje, Izvori i Martinovići.

Rožaje  

-u terminu od 09 do 14: 30: Selo Jablanica.

Foto: CGES

NIKŠIĆ PROGNOZA