U organizaciji Košarkaškog kluba Nikšić Basket i Košarkaškog saveza Crne Gore, ovog vikenda u Sportskom centru održava se završni turnir za pionire.
Na turniru učestvuju Budućnost, Slavija, Anagastum i organizator Nikšić Basket. Vesko Božović, jedan od trenera Nikšić Basketa, nada se da će se pokazati kao dobri domaćini, kao i da će neki od igrača sa ovog turnira jednog dana uspješno igrati seniorsku košarku.
U finale plasirali su se Budućnost, koja je bila bolja od Anagastuma, i Slavija, koja je savladala Nikšić Basket.
Utakmica za treće mjesto igra se sjutra od 10:30, dok će dva sata kasnije početi finale.
Dejan Caušević
foto/video: RTNK