(VIDEO) Ubjedljiva pobjeda ekipe Bajo Pivljanin protiv Olimpika

U 27. kolu Prve crnogorske futsal lige Bajo Pivljanin je u dvorani Sportskog centra savladao Olimpiko 17:6.

Kao što se i očekivalo, laka i ubjedljiva pobjeda Baja Pivljanina. Već u drugom minutu načeta je mreža gostujućeg tima, a u narednom napadu bilo je 2:0. Na 3:0 povisio je Nikolić, a nedugo zatim i Davidović pogađa za 4:0. Do poluvremena domaćin je do vrha napunio mrežu Olimpika. Raspucani su bili igrači iz Plužina, pa je rezultat nakon prvih 20 minuta bio 8:0, a moglo je i mnogo više.

Drugo poluvrijeme donijelo je potpuno drugačiju sliku. Bajo Pivljanin je igrao sa igračem umjesto golmana, uspio da postigne devet golova, ali i da primi šest, pa je konačan rezultat bio 17:6.

Nakon ovog kola Bajo Pivljanin ostao je na drugoj poziciji na tabeli sa 62 osvojena boda, koliko ima i prvoplasirani Titograd koji ima bolju gol razliku.