(VIDEO) U taboru „plavih“ vjeruju u novu pobjedu protiv Kosmosa

Fudbaleri Sutjeske večeras od 20.45h igraju revanš meč prvog kola kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Kosmosa iz San Marina.

Nikšićani su slavili u prvom duelu u Podgorici sa 1:0.

Trener Sutjeske Nenad Brnović istakao je da vjewruje da će večerašnji rival igrati otvorenije i da tu vidi šansu njegove ekipe.

„Mi nismo rešavali te situacije kada je protivnik bio u niskoj zoni i kada su se branili, ali vježbali smo proteklih dana i taj segment i vjerujem da će biti bolji“, istakao je šef stručnog štaba Nikšićana.

Golman „plavih“ Suad Ličina kazao je da se njegova ekipa nije najbolje snašla u igri koju je nametnuo protivnik u prvom meču.

„Mi smo napadali svo vrijeme i možda smo trebali da postignemo još koji gol, ali imamo drugu utakmicu i novu šansu da prođemo dalje“, istakao je Ličina.

Branko Čupić

Foto: RTNK

Pročitajte još:

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA