(VIDEO) Sutjeska rutinski savladala Milenijum

Sutjeska je rutinski savladala Milenijum i napravila dobru uvertiru pred balon ABA 2 lige koji je na programu iduće nedjelje.

Domaći su vodili od starta,u prvoj četvrtini koja je završena rezultatom 21:12 Milenijum je uspijevao da bude koliko-toliko ravnopravan rival.Ipak već u drugom periodu Sutjeska bježi na 35:18 i bilo je jasno u kom smjeru ide utakmica.

Mada su gosti imali povremene bljeskove,poput onog u finišu prvog poluvremena kada su prišli na 41:29,prevelike dileme u suštini nije bilo.Sutjeska je na polovini treće dionice otišla na +20, i potom mirno privela meč kraju. Konačan rezultat bio je 93:60.

Najefikasniji u ekipi Sutjeske bio je Marko Lukić koji je postigao 14 poena, po 13 su imali Spasojević i Vojinović a po 12 su postigli Kočović i Vulević.U timu Milenijuma istakli su se Ivanović sa 16 i Popović sa 11 poena.