(VIDEO) Specijalna olimpijada Nikšić organizovala takmičenje u fudbalu

U sali OŠ ,,Mileva Lajović Lalatović“ danas je u organizaciji Sportskog kluba Specijalna Olimpijada Nikšić, održano takmičenje u fudbalu.

Učešće je uzelo oko 60 takmičara raspoređenih u pet ekipa i dvije divizije. Sekretarka Sekretarijata za socijalno staranje i osobe sa invaliditetom Maja Todorović, kazala je da je sport izuzetno značajan za razvoj kod djece.

Direktor OŠ Mileva Lajović Lalatović, Zoran Šarović, kazao je da mu predstavlja veliko zadovoljstvo biti domaćini ovom takmičenju.

Svi učesnici dobili su medalje, a ovo takmičenje dobra je uvertira za državno prvenstvo koje će 28. maja biti održano u Nikšiću.

Ivan Roćenović

foto/video: RTNK

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA