(VIDEO) Rukomet: Trebjesa Bemax-Feniks 37:23

U 10. kolu Druge ženske rukometne lige Trebjesa Bemax očekivano je savladala Feniks 37:23.

Trebjesa Bemax je i drugi put ove sezone bez većih problema savladala Feniks. Meč nije sjajno počeo po domaće rukometašice koje su u 5. minutu gubile 3-1. Ipak, nije dugo trebalo ekipi Miloša Perovića da preuzme kontrolu i preokrene rezultat u svoju korist. U 20. minutu medvjedice su imale prednost 11:6, ali je do poluvremena Feniks zaigrao nešto bolje i uspio da smanji zaostatak na -3 (13-10).

Trebjesa je fenomenalno otvorila drugi dio meča i veoma brzo vratila do tada najvećih pet golova razlike. Domaći sastav počeo je da dominira u svim segentima, a rezultat u 40. minutu bio je 22:15. Deset minuta kasnije Trebjesa prvi put dolazi do dvocifrene prednosti 29:19, a konačan rezultat bio je 37:23.

U domaćoj ekipi najefikasnija bila je Savić sa 10 golova, a na drugoj strani isto toliko postigla je Burzanović.