U konkurenciji ekipa iz devet gradova članovi Društva za sportsku rekreaciju ,,Veterani“ Nikšić osvojili su prvo mjesto na nedavno održanom takmičenju u Podgorici.
DSR ,,Veterani“ imalo je veliki broj aktivnosti u posljednjem periodu. Najaktuelnije je takmičenje u Podgorici na kom su sportski veterani iz Nikšića ostvarili najbolji plasman osvojivši prvo mjesto, a u konkurenciji devet gradova.
Predsjednik Društva za sportsku rekreaciju ,,Veterani“ Tomislav Garo Đurđevac, kazao je da je ovo takmičenje samo uvertira za ona koja će uslijediti.
Nakon Sutomora, slijedi takmičenje na Ivanovim Koritima, čime će ovaj mjesec biti zaokružen.
Po svemu sudeći ova godina biće veoma bogata za nikšićke sportske veterane, a kao kruna rada u septembru će uslijediti takmičenje u njihovoj organizaciji.
Ivan Roćenović
foto/video: RTNK

