(VIDEO) Pobjedom zaokružena sezona

U posljednjem 21. kolu Druge ženske rukometne lige Nikšić je na gostujućem terenu savladao Mornar 31:30.

Rukometašice Nikšića u velikom stilu zaokružile su uspješnu sezonu.

Ekipa Božidara Đukanovića u posljednjem kolu savladala je Mornar 31:30, u meču bez rezultatskog značaja, jer su Nikšićanke ranije izborile plasman u viši rang takmičenja.

Duel u Baru bio je izuzetno težak za Nikšić, koji je u posljednjih desetak minuta još jednom pokazao karakter koji ga je krasio tokom cijele sezone, te na kraju uspio da upiše pobjedu

Ekipa će trenirati do 1. juna, a onda će uslijediti pauza do avgusta kada će krenuti pripreme za narednu sezonu.

Ivan Roćenović

foto/video: RTNK

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA