FK Onogošt danas otvorio Kognitivni centar za razvoj mladih fudbalera,koji će na raspolaganju imati najnoviju opremu i savremene terene i podloge.
Centar je izuzetno dobro opremljen i osmišljen a sve u službi razvoja mladih fudbalera,ističe trener Onogošta Marko Bakrač koji dodaje da se na realizaciju ovog projekta odlučio nakon poznanstva i razmjene iskustava sa individualnim trenerom iz Beograda Stefanom Kukoljcem.
Stefan Kukoljac sada je cijenjeno ime u ovoj oblasti a prisjetio se svojih početaka koji su bili daleko skromniji i poručuje da ovaj kognitivni centar ima veliki potencijal.
Pomenimo da je otaranju prisustvovao veliki broj članova i prijatelja kluba ,kao i da već sada vlada veliko interesovanje,kako djece iz Onogošta tako i one iz drugih timova.
Dejan Caušević
Foto/video: RTNK