(VIDEO) Onogošt savladao Ulcinj

Odličnu utakmicu, možda i najatraktivniju ove sezone u dvorani Sportskog centra, odigrali su Onogošt i Ulcinj. Gosti su imali inicijativu u uvodnom dijelu, ali do gola prvi stižu domaći preko Peroševića u 4. minutu. Uslijedio je brz odgovor, efektan pogodak Lolovića za poravnanje. David Puletić je potom iz slobodnjaka vratio prednost Onogoštu, nakon čega je uslijedio niz odličnih akcija oba tima koje međutim nijesu rezultirale golovima.

Ipak, do odlaska na odmor još jedno izjednačenje koje Ulcinjanima donosi Alović. Stigla je gostujuća ekipa i do preokreta golom Mugoše na startu drugog poluvremena, nakon čega su Perošević i Puletić, uz podršku iskusnog Šomija Draškovića, zagospodarili terenom i stigli do 6:3. Ulcinj je potom pretežno igrao sa pet u polju i uspio da iskoristi umor i skraćenu rotaciju domaćina i smanji, ali ne i da preokrene. Na kraju 7:6 i zaslužena pobjeda Onogošta.

Nakon ovog kola Onogošt je 4. na tabeli 1. Futsal lige sa 59 bodova.