(VIDEO) Odbojkašice Tempa poražene od Budve

U 5. kolu Mini lige za odbojkašice Tempo je poražen od Budve 3:0 u setovima.

Budva je očekivano odnijela bodove iz Nikšića. Na početku prvog seta Tempo je imao prednost 3:0 i 6:3, ali su gostujuće odbojkašice okrenule i prvi put povele 10:9. Uslijedio je tajm aut Vulanovića koji je urodio plodom jer je domaći tim prekinuo dobar momenat Budvanki. Od tog trenutka dugo se igralo poen za poen, sve do rezultata 20:20, kada Budva sa pet vezanih poena dolazi do vođstva u setovima.

Gostujući sastav prenio je sjajnu igru u nastavku i brzo došao do 8:4. Kako je set odmicao tako je i prednost rasla, pa je nedugo zatim na semaforu stajalo 16:9. Za razliku od prvog dijela igre, u drugom nije bilo ni najmanje neizvjesnosti, pa je Budva sa ubjedljivih 25:12 uvećala na 2:0.

Treći, ispostaviće se i odlučujući set, u potpunosti je protekao u znaku Budvanki. Gošće su od početka nametnule ritam koji mlada ekipa Tempa nije mogla da isprati, pa su sa 25:14 zaključile meč.

Nakon ovog kola Tempo ima učinak od jedne pobjede i četiri poraza.