(VIDEO) Nikšić poražen od Mornara

Nikšić i Mornar odigrali su veoma zanimljivu utakmicu. Domaćin je tokom većeg dijela prvog poluvremena imao prednost, ali ne veliku, jer je Mornar disao za vratom. Ipak u 20. minutu sjajnom odbranom i dobrom realizacijom domaći tim prvi put na meču dolazi do tri gola prednosti (10:7). Mornar nije odustajao, naprotiv, uz par grešaka domaćeg tima uspio je da u potpunosti istopi zaostatak, a zatim i da preokrene na 13:12. Međutim, Nikšić je uz nešto bolju igru do kraja prvog dijela uspio da ode sa prednošću 15:14.

Dobro je domaći tim krenuo u nastavku, stekao dva gola viška i nekoliko puta imao napad za +3, ali nije uspio u tome, pa je Mornar još jednom sustigao zaostatak. Momenat je bio na strani Baranki koje su počele da prave značajnu razliku, a rezultat u 45. minutu bio je 25:20. Nikšić nije imao snage za povratak u meč, pa je Mornar upisao sigurnu pobjedu 33:29.

Nakon ovog kola Nikšić zauzima posljednju poziciju na tabeli sa dva osvojena boda.