(VIDEO) Nikšić na domaćem terenu odigrao 5:5 sa Dolciniumom

Vrlo uzbudljiv meč sa puno golova i prilika odigrali su Nikšić i Dolcinium. Nije dobro počelo po domaćina koji je već u 3. minutu primio gol. Domintan je bio gostujući sastav u tim trenucima, a u 8. minutu još jednom je krunisao bolju igru. Nije se dugo čekalo na odgovor domaćeg tima koji je iz prve opasne situacije zatresao mrežu Ulcinjana. Gosti su uzvratili sa dva brza gola, poveli 4:1, ali se Nikšić nije predavao. Iskusni igrači koji nastupaju za domaću ekipu zaigrali su sjajno i do poluvremena uspjeli da poravnaju rezultat.

Samo 5. minuta u nastavku bilo je potrebno Nikšiću da dodje do potpunog preokreta i prvog vođstva na utakmici. Smogao je snage Dolcinium da uzvrati i izjednači, a do kraja meča obje ekipe mogle su do pobjede, međutim, rezultat se nije mijenjao. Na kraju 5:5 i po svemu viđenom zaslužena podjela bodova.

Nakon ovog kola Nikšić zauzima 8. mjesto na tabeli sa 8 osvojenih bodova.