Na bazenu Sportskog centra danas je održan sedmi Međunarodni turnir u plivanju u organizaciji Plivačkog-vaterpolo kluba (PVK) Nikšić.
Takmičenje je okupilo oko 300 dječaka i djevojčica koji su se nadmetali u nekoliko kategorija i disciplina.
U ime organizatora PVK Nikšić Goran Delibašić kazao je da oni tradicionalno teže ka tome da je takmičenje svake godine sve bolje.
Delibašić je objasnio i propozicije takmičenja.
Ovo takmičenje samo je uvertira za Državno prvenstvo koje će biti održano 6. i 7. juna takođe na bazenu Sportskog centra Nikšić.
Ivan Roćenović
Foto/video: RTNK

