(VIDEO) Futsal Onogošt-Bajo Pivljanin 4:2

Kao što se i očekivalo meč je počeo tvrdo i bez puno prilika za gol, sve do sedmog minuta kada je Koprivica šutem sa distance donio prednost Onogoštu, koji je ovaj duel igrao kao gost. Od tog trenutka igralo se mnogo brže sa puno pokušaja ka golu protivnika, a izjednačenje Baju Pivljaninu donio je Vuković u 11. minutu. Do kraja poluvremena obje ekipe mogle su do vođstva, ali promjene rezultata nije bilo.

Pet minuta u drugom dijelu bilo je dovoljno Onogoštu da vrati prednost, precizan je bio Kostić. Bolju igru Nikšićani su krunisali novim golom Kostića i poveli 3:1, ali je Bajo Pivljanin vrlo brzo uzvratio preko Davidovića. Ekipa iz Plužina odlučila se na igru bez golmana, a to se nije isplatilo jer je Kostić svojim trećim pogotkom postavio konačan rezultat – 4:2 u korist Onogošta.

Učinak Onogošt nakon ovog kola je sedam pobjeda i remi i nalazi se na prvom mjestu na tabeli.