(VIDEO) Druga velika pobjeda mladih “ajkula” u Podgorici

Još jedna sjajna pobjeda naših mladih vaterpolista – U 15 selekcija savladala je Italiju 11:9 (5:2, 2:4, 2:1, 2:2) u drugom meču na Evropskom prvenstvu, koje se održava u Podgorici.

„Ajkule“ su prije tri dana na otvaranju bile bolje i od Mađarske 11:8.

Naš tim je odlično počeo meč, postigao čak pet golova u prvoj četvrtini, vodio je i 6:3 i 7: 4, ali su Italijani uspjeli da se vrate u meč do poluvremena (7:6), da bi početkom treće četvrtine došli i do izjednačenja (7:7).

Golovima Danila Roganovića i Andreja Durutovića, Crna Gora je povela 9:7 i prednost sačuvala do kraja.

Marko Milinić i Đorđe Koprivica postigli su po dva gola, po jednom su se upisali Stefan Kruta, Luka Todorović, Luka Savić, Danilo Savović, Stefan Vraneš, Danilo Roganović i Andrej Durutović.

Crna Gora večeras od 21 sat igra protiv Španije, koja je bila bolja od Mađarske, a u prvom kolu izgubila od Italije.