(VIDEO) Dobra partija Sutjeske na zatvaranju sezone

Dobra partija Sutjeske na zatvaranju sezone. U prvom poluvremenu ekipa Darka Vujačića bila je u egalu sa rivalom, u prvoj četvrtini vodila u nekoliko navrata, prije svega zahvaljujući razigranom Vrbici koji je već u tom intervalu bio na dvocifrenom broju poena.

U drugoj, domaći su nastavili u istom ritmu, da bi tek u finišu malo posustali, što je Budućnost iskoristila i na odmor otišla sa plus pet 36:41.

U trećoj dionici do izražaja je došla šira rotacija gostujuće ekipe koja je otišla na dvocifrenu razliku.

Košarkaši Sutjeske davali su sve od sebe, nijesu dozvolili Budućnosti da ostvari komotniju prednost, 4 i po minuta prije kraja došli na minus 5 i imali napad da dodatno smanje zaostatak, ali više od toga nijesu mogli. Konačan rezultat bio je 68:82.

Vrbica je bio najefikasniji u Sutjesci sa 23 poena, u redovima Budućnosti po 16 su ubacili Grin i O Brajen.