Mađarska – Crna Gora 3:1

Fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je u Budimpešti od Mađarske rezultatom 1:3 u utakmicu posljednjeg kola G grupe kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Tekstualni prenos utakmice iz Budimpešte mogli ste pratite na našem portalu.

GRUPA G

Soboslaj 67′, 68′, A. Nađ 90+2 – Rubežić 36′

Srbija – Bugarska 2:2
Veljković 17′, Babić 82′ – Rusev 59′, Despodov 69′

92. minut – Gool! Mađari stavljaju tačku na ovaj meč. Adam Nađ je strijelac.

88. minut – Nevjerovatno kako je ostalo 2:2. Krstović je propustio zicer, potom je Radulović dva puta šutirao, ali je Dibuž u svakoj situaciji majstorski odbranio.

Srbija je izjednačila u Leskovcu golom Babića.

82. minut – Nova šansa za „sokole“. Sada je Jovetić „bocnuo“ loptu, a Dibuž krajnjim naporom sačuvao mrežu.

79. minut – Velika prilika za Crnu Goru. Osmajić je izašao sam ispred Dibuža, ali je golman domaćih sjajno intervenisao.

68. minut Gooool! Kakav blickrig Mađarske. Ponovo Soboslaj…

U isto vrijeme, Bugarska vodi u Leskovcu…

67. minut Goooool! Soboslaj se prošetao našom odbranom i pogodio za 1:1.

64. minut – Mađari i dalje ne uspijevaju ozbiljnije da ugroze gol naše reprezentacije, mada se čini da su sve ofanzivniji.

Bugarska je izjednačila protiv Srbije u Leskovcu golom Ruseva!

58. minut – Veliki problem za našu reprezentaciju. Igru je zbog povrede napustio golman Mijatović, mijenja ga Filip Đukić.

55. minut – Radulović pravi prvu izmjenu. Iz igre je izašao Marko Vešović, na terenu je njegov imenjak Vukčević.

46. minut – Počelo je drugo poluvrijeme.

Kraj prvog dijela – Crna Gora vodi golom Rubežića.

43. minut – Trgli su se Mađari nakon primljenog gola, pokušavaju da se vrate do odlaska na odmor.

36. minut – GOOOOOOOOOOL!!! CRNA GORA VODI NA „PUŠKAŠ ARENI“.

Jovetić je centrirao, a Rubežić glavom pogodio!

35. minut – Bez promjene rezultata u Mađarskoj. Domaćin ima određenu terensku inicijativu, ali još uvijek nije bilo ozbiljnih prilika pred golom Mijatovića.

Gol u Leskovcu, Srbija je povela sa 1:0 golom Miloša Veljkovića…

16. minut – Prva trećina prvog poluvremena je za nama. Nema pogodaka u Budimpešti, baš kao i u Leskovcu gdje igraju Srbija i Bugarska.

9. minut – Prva opasnost pred golom domaćih. Došlo je do nesporazuma posljednje linije Mađarske i golmana, ali to Osmajić nije uspio da kazni.

8. minut – Dosta borbeno s obje strane u uvodnim minutima meča, ali bez prilika za gol.

1. minut – Počela je utakmica na „Puškašu“.

Crna Gora: Mijatović – Vujačić, Savić, Rubežić – Vukčević, Camaj, Kuč, Janković, Vešović – Jovetić i Osmajić.