Ulcinj: Četvrto mjesto za Mawashi, Čizmović najbolja takmičarka turnira

Omladinski karate klub Mawashi je na međunarodnom turniru „Ulcinj open 2024“, osvojio 12 medalja i četvrto mjesto u generalnom plasmanu. Za najbolju takmičarku turnira proglašena je Vasilisa Čizmović, sa osvojene dvije zlatne medalje.

Klub je nastupio sa samo 11 takmičara.

Zlatne medalje su osvojili Martina Đorojević (pionirke -40 kg), Marija Čizmović ( kadetkinje -54kg), Vasilisa Čizmović (kadetkinje +61 kg), Vasilisa Čizmović (juniorke -66 kg), Balsa Marković (pioniri -45 kg) i Vuk Lučić (juniori +76 kg).

Srebrne medalje su osvojili Gorana Đorojevic ( nade +54 kg), Jovana Ćalić (seniorke -55 kg) i Vuk Papović (kadeti +70 kg).

Marija Čizmović (juniorke -53 kg), Aleksandar Stanišić (kadeti -52 kg), Rajan Jovanović (kadeteti -52 kg), Vuk Lučić (seniori +84 kg) dobitnici su bronzanih medalja.