Na današnjem džudo turniru „Dan nezavisnosti“, održanom u Podgorici, takmičari Džudo kluba „Trebjesa“ iz Nikšića osvojili su tri medalje.
Srebrne medalje pripale su Vanji Neneziću i Antigoni Kerelaj, dok je bronzanu medalju osvojio Miloš Zmajević.
„Još jedan uspješan nastup mladih takmičara „Trebjese“, koji su pokazali borbenost, kvalitet i veliki potencijal“, naveli su iz nikšićkog kluba.
foto: DŽK „Trebjesa“



