Tri medalje za Džudo klub „Trebjesa“ na turniru „Dan nezavisnosti“ u Podgorici

Na današnjem džudo turniru „Dan nezavisnosti“, održanom u Podgorici, takmičari Džudo kluba „Trebjesa“ iz Nikšića osvojili su tri medalje.

Srebrne medalje pripale su Vanji Neneziću i Antigoni Kerelaj, dok je bronzanu medalju osvojio Miloš Zmajević.

„Još jedan uspješan nastup mladih takmičara „Trebjese“, koji su pokazali borbenost, kvalitet i veliki potencijal“, naveli su iz nikšićkog kluba.

foto: DŽK „Trebjesa“

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA