Titograd bolji od Baja Pivljanina i u drugom finalnom meču plej ofa

U drugom finalnom meču plej ofa Prve crnogorske futsal lige, Titograd je u gostima savladao Bajo Pivljanin 4:2.

Nova pobjeda Titograda za vođstvo od 2-0 u pobjedama. Iako se ove dvije ekipe dobro poznaju, uvodni minuti poslužili su za odmjeravanje snaga, pa dugo nije bilo pravih pokušaja ka golu protivnika. U prvih deset minuta tek dva opasna šuta iz slobodnih udaraca, po jedan na obje strane, ali su golmani bili na visini zadatka. Prvu kolosalnu priliku imao je Bajo Pivljanin, Darko Ćalasan bio je sam ispred Sekulića, ali nije uspio da ga savlada. Nastavio je domaći tim da prijeti, nedugo zatim Vuković je sjajno raspalio po lopti, a čuvar mreže Titograda je zakačio taman dovoljno da skrene na okvir gola. Zaprijetili su i podgoričani u par navrata, ali na drugoj strani siguran je bio Đurković. Oslobodio se aktuelni šampion pritiska i imao par opasnih situacija do poluvremena, međutim, rezultat se nije mijenjao.

U trećem minutu nastavka 1-0 za Titograd. Sjajno je Obradović dodao loptu do Spasojevića koji je majstorski dotakao i tako prevario Đurkovića. Pet minuta kasnije 0:2 za goste. Još jednom odlična akcija podgoričana, a Miličić je duplirao prednost. Krenuo je Bajo Pivljanin sa pet igrača u polju da uradi nešto više, ali to se nije isplatilo jer su do kraja meča primili dva gola, ali i postigli dva, pa je konačan rezultat bio 2:4.

Naredni duel igra se u Podgorici, a ukoliko Titograd slavi odbraniće titulu šampiona Crne Gore.