Težak ispit za Novljane

Vaterpolilsti Jadrana večeras (19.00) u Kragujevcu protiv Radničkog igraju meč 9. kola Regionalne lige.

Nakon trijumfa nad Vašašom u poslednjem ovosezonskom meču u Ligi šampiona, vaterpolisti Jadran M:tela okreću se obavezama u Regionalnoj ligi.

Novljane večeras na zatvaranju devetog kola očekuje težak ispit u Kragujevcu protiv Radničkog koji je, takođe, nastup u elitnom evropskom takmičenju završio u grupi.

Lijevi bek Vuk Milojević nema dilemu da će biti veoma izazovna utakmica. Jadran je nakon osam mečeva upisao pet pobjeda, dok je Radnički upisao trijumf više.

– Poslije pobjede nad Vašašom očekuje nas gostovanje u Kragujevcu protiv iskusne ekipe Radničkog. Sa njima smo već igrali prijateljsku utakmicu i dobro smo upoznati. Imaju veliki broj reprezentativaca i moramo ući sa velikim respektom. Maksimalno ćemo ući u utakmicu i idemo da pobijedimo – kazao je Milojević.

Meč u Kragujevcu zakazan je u 19 časova.

Foto: PVK Jadran

Pročitajte još:

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA