Šutović najbolja kadetkinja memorijalnog turnira „Miloš Ostojić“

Takmičari džudo kluba „Straševina“ učestvovali su na 3. međunarodnom memorijalnom turniru „Miloš Ostojić“ u Sarajevu, koji je okupio preko 900 takmičara iz 10 zemalja Evrope (68 klubova). Nastupili su sa 19 takmičara i osvojivši 11 medalja, ostvarili odličan rezultat.

Iz kluba su saopštili da je zlatnu medalju osvojila Andrijana Šutović, u kategoriji kadeta (U18) – 63kg gdje je proglašena za najbolju kadetkinju turnira. Andrijana je zlatnu medalju osvojila i u kategoriji juniora (U21) – 63kg, gdje je proglašena i za najbolju juniorku na turniru. U kategoriji juniora, pored pehara, osvojila je i novčanu nagradu.

Srebrne medalje osvojili su: Anica Aleksić (poletarci) i Filip Dragićević (stariji pioniri).

Ksenija Kontić (mlađi pioniri)

Backović Danilo osvojio je bronzanu medalju u kategoriji kadeta (U18) – 66kg, dok je u kategoriji juniora (U21) i pored odličnog nastupa, dvije ostvarene pobjede, zauzeo peto mjesto.

Peta mjesta zauzeli su još i Vilić Vuk (kadeti), Đukanović Pavle (poletarci) i Janjić Una (poletarci).