(VIDEO) Sutjeska remizirala sa Jezerom

U Meridianbet Prvoj crnogorskoj fudbalskoj ligi danas je na programu 10. kolo, prvo u drugom krugu.

Poslije dvije vezane pobjede u ligi, Sutjeska je remizirala sa Jezerom, pa je propustila priliku da današnjeg rivala prestigne na tabeli – 1:1.

U prvom poluvremenu nije bilo previše prilika, a najbolju za Sutjesku nije iskoristio Balša Boričić koji je sa oko 25 metara pogodio prečku, a poslije njega je sa distance šutirao i Srđan Krstović, ali se rezultat nije promijenio. Priliku za goste u prvom dijelu nije iskoristio Petar Pavlićević.

U nastavku prvi do pogotka stiže Jezero – Krstović je oborio Arandu, a Argentinac iz slobodnog udarca postigao lijep gol.

Vođstvo Jezera trajalo je devet minuta – Matija Stijepović je u 58. minutu u kaznenom prostoru oborio Vuka Strikovića, a siguran sa 11 metara je bio Dragan Grivić.

Do kraja utakmice nije bilo previše uzbuđenja.