Sutjeska u goleadi remizirala sa Mladosti

U duelu sedmog kola Prve lige fudbaleri Sutjeske igrali su neriješeno protiv Mladosti, a rezultat je na kraju bio 3:3.

Sutjeska nije pobijedila šesti put zaredom u šampionatu, a bila je nikad bliže – karakter vicešampiona je ponovio bio na ispitu i opet su Nikšićani na njemu pali.

Imao je domaćin kraj Bistrice 2:0 (golovi Đorđa Šaletića i Marka Matanovića) i penal protiv Mladosti, a kada ga nije iskoristio Matanović počeo je „haos“ na terenu.

Boris Došljak je u 78. smanjio, Abdulsamed Abdulahi evrogolom u 87. izjednačio i tada je ustvari tek krenuo pravi meč s obzirom da se igralo gotovo 25 minuta sudijske nadoknade zbog nestanka električne energije na stadionu…

Sutjeska je u 91. ponovo povela – pogodak Dragana Grivića, ali kada neće onda zaista neće – zasluženi remi timu sa DG arene donio je Bogdan Milić udarcem glavom u 107. minutu.