(VIDEO) Sutjeska u drugom poluvremenu srušila otpor Jedinstva

Nakon tri vezana meča bez pobjede, fudbaleri Sutjeske su konačno slavili – Nikšićani su danas u 13. kolu Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige na domaćem terenu savladali Jedinstvo 2:0.

Zaslužen trijumf Sutjeske u duelu sa Jedinstvom.

Prvi su do šanse stigli gosti, i to u 7. minutu preko Krnića. Sutjeska je uzvratila preko Grivića iz slobodnog udarca u 14., da bi potom u 21. minutu udarac oprovao Krstović. Do kraja prvog dijela nekoliko uzbudljivih situacija ispred oba gola ali falilo je lucidnosti i prisebnosti kako domaćima tako i gostima.

U nastavku, Sutjeska je od starta napadala, a izgledne šanse propustili su Rudović, kao i Krstović u dva navrata. Gol je stigao u 78. minutu a strijelac je bio Begdadi nakon greške odbrane gostiju. Kiks se Jedinstvu desio i u 90. minutu, tačnije golmanu Joksimoviću, a to je na pravi način iskorustio Pajović i tako postavio konačnih 2:0.

Ipak, vremena za slavlje nema puno, jer u narednom, 14. kolu Sutjesku čeka duel u gostima sa vječitim rivalom, ekipom Budućnosti.