Ekonomski i Elektrotehnički fakultet igraće u finalu EPCG Studentskog kupa Crne Gore u odbojci, epilog je juče odigranih polufinalnih mečeva u sali Sportsko kulturnog centra u Podgorici.
„U reprizi prošlogodišnjeg finala, aktuelni šampioni, ekipa Ekonomskog fakulteta, pobijedila je Studentski dom iz Nikšića rezultatom 2:1. Nakon što su osvojili prvi set, neobjašnjivo su stali u drugom pa je ekipa Studentskog doma slavila čak 25:15. Međutim, zaigrali su ekonomisti u trećem sigurno, te su opravdali ulogu favorita i plasirali se u finale“, saopšteno je iz Studentskog sportskog saveza Crne Gore.
U drugom polufinalnom meču, Elektrotehnički fakultet je slavio protiv Pravnog rezultatom 2:0.
Time je ETF, kako se navodi, opravdao najavu prije početka kupa da će ove godine jurišati na titulu.
FOTO: SSSCG

