Srbija bolja od Švajcarske za trijumf u Ligi nacija

Noć u A Ligi nacija obilježila je reprezentacija Srbije koja je u Leskovcu savladala Švajcarsku 2:0.

Povela je Srbija praktično u posljednjem napadu u prvom poluvremenu, loptu je iz prekida u šesnaesterac ubacio Samardžić, ona pogodila Elvedija u nogu i završila u mreži – 1:0.U drugom dijelu prijetila je Švajcarska, uspjela i da postigne gol u 55. minutu, ali je on poništen zbog ofsajda.

Nakon toga uslijedila je bolja igre Srbije, koja ja imala više loptu u nogama i to krunisala u 61. minutu kada je Aleksandar Mitrović fenomenalnim golom za 2:0 donio veliku radost domaćim navijačima u Leskovcu.

Najbolju priliku Švajcarska je imala u 72. minutu kada je Embolo promašio jedanaesterac, tačnije odlično je reagovao golman Rajković.